Domů / Podle výrobce / Televes

Televes 2339 optický rozbočovač do 4 směrů


Žádné hodnocení. Kód: 2339
Kategorie: Hlavní stanice STA
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
3.099,00 Kč , plus doprava
(3.099,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Televes 2339 optický rozbočovač do 4 směrů

Popis produktu:

Optický rozbočovač 1/4 v šasi T0X s konektory SC/APC (female), 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 7 dB.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.