Domů / O nás

O nás

Firma HOFISAT byla založena roku 2003 a zabývá se montážemi, prodejem a servisem anténní techniky pro příjem pozemního i satelitního TV a rozhlasového vysílání. V červnu 2006 jsme spustili prodej anténní techniky, přijímačů a příslušenství přes internetový obchod a o rok později jsme otevřeli i kamenou prodejnu. Od této doby jsme zrealizovali více než 4000 zakázek a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků. 
 

Dodávka na klíč
Díky našim mnohaletým zkušenostem s montážemi antén a anténních rozvodů v bytových i rodinných domech umíme našim zákazníkům dobře poradit a pomoci s výběrem správné antény, přijímače či dalšího příslušenství. Pro složitější instalace nabízíme odborné konzultace, měření signálu u zákazníka, profesionální montáže antén i jejich nosičů a kabelových svodů, ale i nastavení přijímačů a následný servis.
 

Jak to probíhá?
Ochotně Vám vše předvedeme a vysvětlíme, můžete navštívit náš předváděcí koutek v obchodě a probrat Vaše představy s naším technikem. V případě složitější instalace děláme obhlídky přímo na místě instalace. Po té následuje předložení konkrétní cennové nabídky a realizace. Realizaci provádí náš tým zkušených techniků – specialistů v oboru. Technici jsou vybaveni kvalitní technikou, spekrálními analyzéry s LCD displaji. Práci se snažíme dělat dobře a poctivě, neboť jen spokojený zákazník o nás může šířit dobré reference. Snažíme se, abyste se u nás cítili příjemně a rádi se k nám vraceli. Velmi nás potěší, když nám napíšete Vaše připomínky, návrhy i kritiku.