Domů / Podle výrobce / Televes

236001 Optický rozbočovač do 8 směrů


Žádné hodnocení. Kód: 236001
Kategorie: Optické LNB
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
3.699,00 Kč , plus doprava
(3.699,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
236001 Optický rozbočovač do 8 směrů

Popis produktu:

Optický rozbočovač 1/8 s konektory FC/PC, 1310 až 1550 nm, singlemode, útlum 10,1 dB.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.