Volitelný boxík vlevo

 aktuálně nelze objednávat zboží

Volitelný boxík vpravo

235701 Optický rozbočovač do 2 směrů

Kód: 235701
Kategorie: Optické LNB
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
676,86 Kč bez DPH
819,00 Kč , plus doprava
(819,00 Kč/ks)
235701 Optický rozbočovač do 2 směrů

Popis produktu:

Optický rozbočovač 1/2 s konektory FC/PC,1310 až 1550 nm, singlemode, útlum 4 dB.