Domů / Podle výrobce / Televes

235701 Optický rozbočovač do 2 směrů


Žádné hodnocení. Kód: 235701
Kategorie: Optické LNB
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
819,00 Kč , plus doprava
(819,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
235701 Optický rozbočovač do 2 směrů

Popis produktu:

Optický rozbočovač 1/2 s konektory FC/PC,1310 až 1550 nm, singlemode, útlum 4 dB.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.