Domů / Optika / Optika Televes

233306 Optický vysílač, 1310 nm, 6 dBm/4mW, řada TOX


Žádné hodnocení. Kód: 233306
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
11.999,00 Kč , plus doprava
(11.999,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
233306 Optický vysílač, 1310 nm, 6 dBm/4mW, řada TOX

Popis produktu:

Ref. 233306 je TV/SAT-IF optický vysílač s optickým výkonem 4 mW pracující s vlnovou délkou 1310 nm. Vysílač umožňuje distribuci pozemních a satelitních IF signálů (analogových i digitálních) pomocí single mód optického kabelu až na vzdálenost do 10 km (při zapojení point to point). Ideální pro instalace větších rozvodů jako jsou velké STA, rezidenční čtvrti nebo hotelové komplexy. Je kompatibilní pro PAL, SECAM, NTSC, FM, DVB-S, DVB-T, DVB-C. Optický vysílač má alarmový výstup.

Technické parametry:

------------------------------------------ vstup ------------------------- -----------------
vstup 87-2150 MHz
max. vstupní úroveň (DIN 45004B) 102 dBµV
rozsah regulace vstupní úrovně 0-18 dB
tlumení odrazu na vstupu >10 dB
------------------------------------------ výstup ----------------------- -----------------
optický výstupní výkon 4 mW (6 dBm)
vlnová délka 1310
konektor optického výstupu SC/APC 8°
------------------------------------------ OBECNÉ --------------------- -----------------
napájení 12-24 V DC (ze zdroje 5629)
spotřeba 105 mA
stupeň krytí IP 20
rozměr 220 x 170 x 50 mm
hmotnost 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.