234601 Optický rozbočovač do 32 směrů, řada T0X

Kód: 234601
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
7.767,77 Kč bez DPH
9.399,00 Kč , plus doprava
(9.399,00 Kč/ks)
 
234601 Optický rozbočovač do 32 směrů, řada T0X
Popis produktu:
 
Optický rozbočovač 1/32 v šasi T0X s konektory SC/APC (female), 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 17,5 dB.

Výstupy: 32x
Vlnová délka: 1310 - 1550 nm
Optický konektor: SC / APC
Zásuvné ztráty 1310/1550 nm: ≤ 17,5 dB
Jednotnost: ≥ 55 dB
Směrovost: ≥ 55 dB
Návrat ztráty: ≤ 2 dB
Krytí: IP20
Rozměry (šxvxh): 73 x 216 x 175 mm