234501 Optický rozbočovač do 16 směrů, řada T0X

Kód: 234501
Dostupnost: SKLADEM
4.957,85 Kč bez DPH
5.999,00 Kč , plus doprava
(5.999,00 Kč/ks)
 
234501 Optický rozbočovač do 16 směrů, řada T0X
Popis produktu:
 
Optický rozbočovač 1/16 v šasi T0X s konektory SC/APC (female), 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 15 dB.

Výstupy: 16x
Vlnová délka: 1310 - 1550 nm
Optický konektor: SC / APC
Zásuvné ztráty 1310/1550 nm: ≤ 13,7 dB
Jednotnost: ≥ 55 dB
Směrovost: ≥ 55 dB
Návrat ztráty: ≤ 1,2 dB
Krytí: IP20
Rozměry (šxvxh): 73 x 216 x 175 mm