Optika

(51)
Vyberte podkategorie Optika :
Výrobci
Strana 3 / 5
| 3 |
Výrobků na stranu: 12 24 48 96 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Televes 2337 optický rozbočovač do 2 směrů Televes 2337 optický rozbočovač do 2 směrů Kód: 2337
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
2.478,51 Kč bez DPH
2.999,00 Kč
Detail
236104 FC/PC opt. patch cord 30 m 236104 FC /PC opt. patch cord 30 m Kód: 236104
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
594,21 Kč bez DPH
719,00 Kč
Detail
236103 FC/PC opt. patch cord 20 m 236103 FC /PC opt. patch cord 20 m Kód: 236103
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
478,51 Kč bez DPH
579,00 Kč
Detail
236199 FC/PC opt. patch cord 2m, vnitřní použití 236199 FC /PC opt. patch cord 2m, vnitřní použití Kód: 236199
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
205,79 Kč bez DPH
249,00 Kč
Detail
233306 Optický vysílač, 1310 nm, 6 dBm/4mW, řada TOX 233306 Optický vysílač, 1310 nm, 6 dBm /4mW, řada TOX Kód: 233306
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
9.916,53 Kč bez DPH
11.999,00 Kč
Detail
236103X FC/PC opt. patch cord 20 m venkovní 236103X FC /PC opt. patch cord 20 m venkovní Kód: 236103X
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
519,83 Kč bez DPH
629,00 Kč
Detail
234450 Optický rozbočovač 1200…1600nm, SC/ APC, 8 výst. 10 dB 234450 Optický rozbočovač 1200…1600nm, SC/ APC, 8 výst. 10 dB Kód: 234450
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
577,69 Kč bez DPH
699,00 Kč
Detail
236106 FC/PC opt. patch cord 50 m 236106 FC /PC opt. patch cord 50 m Kód: 236106
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
1.015,70 Kč bez DPH
1.229,00 Kč
Detail
236001 Optický rozbočovač do 8 směrů 236001 Optický rozbočovač do 8 směrů Kód: 236001
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
3.057,02 Kč bez DPH
3.699,00 Kč
Detail
236102  FC/PC opt. patch cord 10m 236102 FC /PC opt. patch cord 10m Kód: 236102
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
313,22 Kč bez DPH
379,00 Kč
Detail
235901 Optický rozbočovač, 4 výstupy 235901 Optický rozbočovač, 4 výstupy Kód: 235901
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
1.561,16 Kč bez DPH
1.889,00 Kč
Detail
234650 Optický rozbočovač 1200…1600nm, SC/ APC, 32 výst. 17 dB 234650 Optický rozbočovač 1200…1600nm, SC/ APC, 32… Kód: 234650
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
1.982,64 Kč bez DPH
2.399,00 Kč
Detail
Strana 3 / 5
| 3 |
Výrobků na stranu: 12 24 48 96
 Název Cena