technologie TELEVES

(49)
Vyberte podkategorie technologie TELEVES :
Výrobci
Strana 1 / 5
| 1 |
Výrobků na stranu: 12 24 48 96 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Televes 564301 transmodulátor Televes 564301 transmodulátor Kód: 564301
Dostupnost: SKLADEM
24.708,26 Kč bez DPH
29.897,00 Kč
Detail
233501 Optický přijímač, řada TOX 233501 Optický přijímač, řada TOX Kód: 233501
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
6.610,74 Kč bez DPH
7.999,00 Kč
Detail
Televes 5071 montážní DIN lišta Televes 5071 montážní DIN lišta Kód: 5071
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
156,20 Kč bez DPH
189,00 Kč
Detail
562802 Napájecí zdroj pro moduly T-0X, ekonomická verze, na DIN lištu 562802 Napájecí zdroj pro moduly T-0X, ekonomická verze,… Kód: 562802
Dostupnost: SKLADEM
1.065,29 Kč bez DPH
1.289,00 Kč
Detail
233601 Optický přijímač, zpětný kanál, řada TOX 233601 Optický přijímač, zpětný kanál, řada TOX Kód: 233601
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
12.949,59 Kč bez DPH
15.669,00 Kč
Detail
233311 Optický vysílač, 1310 nm, 10 dBm, řada TOX 233311 Optický vysílač, 1310 nm, 10 dBm, řada TOX Kód: 233311
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
18.098,35 Kč bez DPH
21.899,00 Kč
Detail
Televes 769201 hybridní ethernet adapter Televes 769201 hybridní ethernet adapter Kód: 769201
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
4.356,20 Kč bez DPH
5.271,00 Kč
Detail
769211 Adapter ETH - SFP, 1 vlákno 769211 Adapter ETH - SFP, 1 vlákno Kód: 769211
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
817,36 Kč bez DPH
989,00 Kč
Detail
234901 Optický přijímač zpětného kanálu v pásmu 1270-1650 nm, AGC, řada TOX 234901 Optický přijímač zpětného kanálu v pásmu 1270-1650… Kód: 234901
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
7.437,19 Kč bez DPH
8.999,00 Kč
Detail
Televes 565201 dvojitý transmodulátor Televes 565201 dvojitý transmodulátor Kód: 565201
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
23.543,80 Kč bez DPH
28.488,00 Kč
Detail
Televes 5629 napájecí zdroj Televes 5629 napájecí zdroj Kód: 5629
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
5.195,87 Kč bez DPH
6.287,00 Kč
Detail
Televes 5334 ventilátor pro skříň Televes 5334 ventilátor pro skříň Kód: 5334
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
2.663,64 Kč bez DPH
3.223,00 Kč
Detail
Strana 1 / 5
| 1 |
Výrobků na stranu: 12 24 48 96
 Název Cena