Domů / Hlavní stanice STA

Hlavní stanice STA

(186)
Vyberte podkategorie Hlavní stanice STA :
Vyberte parametry zboží
Výrobci
Strana 3 / 16
3
Výrobků na stranu: 12 24 48 96 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
233311 Optický vysílač, 1310 nm, 10 dBm, řada TOX 233311 Optický vysílač, 1310 nm, 10 dBm, řada TOX Kód: 233311
SKLADEM U DODAVATELE
21.899,00 Kč
Detail
Plastová krabice 240x190x90 mm IP56 Plastová krabice 240x190x90 mm IP56 Kód: GW44208
SKLADEM U DODAVATELE
390,00 Kč
Detail
Televes 769201 hybridní ethernet adapter Televes 769201 hybridní ethernet adapter Kód: 769201
SKLADEM U DODAVATELE
5.271,00 Kč
Detail
769211 Adapter ETH - SFP, 1 vlákno 769211 Adapter ETH - SFP, 1 vlákno Kód: 769211
SKLADEM U DODAVATELE
989,00 Kč
Detail
BSK N10 Rám pro 10 modulů a zdroj do 19" skříně BSK N10 Rám pro 10 modulů a zdroj do 19" skříně Kód: 83111
SKLADEM U DODAVATELE
569,00 Kč
Detail
Alcad LA-104 Alcad LA-104 Kód: 9120219
SKLADEM U DODAVATELE
698,00 Kč
Detail
Signal-400 - HDMI -> COFDM modulátor Signal-400 - HDMI -> COFDM modulátor Kód: s400
SKLADEM U DODAVATELE
15.900,00 Kč
Detail
Fagor HTT 102 Fagor HTT 102 Kód: HTT102
SKLADEM U DODAVATELE
14.433,00 Kč
Detail
Televes 565201 dvojitý transmodulátor Televes 565201 dvojitý transmodulátor Kód: 565201
SKLADEM U DODAVATELE
28.488,00 Kč
Detail
Televes 5629 napájecí zdroj Televes 5629 napájecí zdroj Kód: 5629
SKLADEM U DODAVATELE
6.287,00 Kč
Detail
Alcad LA-100 Alcad LA-100 Kód: 9120102
SKLADEM U DODAVATELE
300,00 Kč
Detail
Strana 3 / 16
3
Výrobků na stranu: 12 24 48 96
 Název Cena