235801 Optický rozbočovač do 3 směrů

Kód: 235801
Televes Výrobce: Televes
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
1.114,88 Kč bez DPH
1.349,00 Kč , plus doprava
(1.349,00 Kč/ks)
 
235801 Optický rozbočovač do 3 směrů

Popis produktu:

Optický rozbočovač 1/3 s konektory FC/PC,1310 až 1550 nm, singlemode, útlum 5,5 dB.