231190 Optický přijímač se zdrojem bytový, 1550nm, výstup 87-2150 MHz

Kód: 231190
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
1.817,36 Kč bez DPH
2.199,00 Kč , plus doprava
(2.199,00 Kč/ks)
 
231190 Optický přijímač se zdrojem bytový, 1550nm, výstup 87-2150 MHz

Popis produktu:

Ref. 231190 je optický přijímač pracující na vstupu s vlnovou délkou 1550 nm a RF výstupem v pásmu 87-2150 MHz. Ideální pro instalace jako koncový přijímač pro PON instalace. Je kompatibilní pro PAL, SECAM, NTSC, FM, DVB-S, DVB-T, DVB-C.

Technické parametry:

------------------------------------------ vstup ------------------------- -----------------
optická vlnová délka 1550 nm
šířka detekovaného pásma 1-3000 MHz
max. optický výkon na vstupu 3 dBm
min. optický výkon na vstupu -10 dBm
tlumení odrazu < -40 dB
konektor optického vstupu SC/APC 8°
------------------------------------------ výstup ----------------------- -----------------
výstupní frekvence 87-2150 MHz
výstupní úroveň pro 41 TV kanálů (CSO, CTB>60dB) 84 dBµV
regulace výstupní úrovně automatická
tlumení odrazu na RF výstupu >11 dB
impedance 75 Ohm
------------------------------------------ OBECNÉ --------------------- -----------------
napájení 196 -264 V AC
spotřeba 30 mA / max 3W
stupeň krytí IP 20
pracovní teplota -5 ...+45 °C
rozměr 145 x 60 x 35 mm
hmotnost 0,2 kg